WinMerge - en to uk translation catalogue (957 entries)

note: LANGUAGE, SUBLANGUAGE
en: LANG_ENGLISH, SUBLANG_ENGLISH_US
uk: LANG_UKRAINIAN, SUBLANG_DEFAULT

note: Codepage
en: 1252
uk: 1251

en: C&opy to Right
uk: Скопіювати на &праву панель

en: Cop&y to Left
uk: Скопіювати на &ліву панель

en: &Select Line Difference
uk: &Вибрати відмінність

en: &Undo
uk: &Скасувати

en: &Redo
uk: По&ернути

en: Cu&t
uk: Ви&різати

en: &Copy
uk: &Копіювати

en: &Paste
uk: &Вставити

en: &Goto...
uk: Перейти до рядка...

en: with &Registered Application
uk: зареєстрованим додатком

en: with &External Editor
uk: зовнішнім редактором

en: &with...
uk: за допомогою...

en: &File
uk: &Файл

en: &New	Ctrl+N
uk: Новий	Ctrl+N

en: &Open...	Ctrl+O
uk: &Відкрити...	Ctrl+O

en: Op&en Conflict File...
uk: Відкрити файл з конфліктами...

en: Open Pro&ject...	Ctrl+J
uk: Відкрити проект...	Ctrl+J

en: Sa&ve Project...
uk: Зберегти проект...

en: Recent Projects
uk: Нещодавні проекти

en: E&xit
uk: В&ихід

en: &Edit
uk: &Редакція

en: &Options...
uk: &Налаштування...

en: &View
uk: &Вигляд

en: Select &Font...
uk: Вибрати &шрифт...

en: Use Default F&ont
uk: Використовувати &звичайний шрифт

en: &Toolbar
uk: Па&нель інструментів

en: &None
uk: Вим&кнути

en: &Small
uk: &Маленькі піктограми

en: &Big
uk: &Великі піктограми

en: &Status Bar
uk: &Рядок стану

en: Ta&b Bar
uk: Панель закладок

en: &Language...
uk: &Мова...

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: &Filters...
uk: &Фільтри...

en: &Generate Patch...
uk: &Створити патч...

en: &Plugins
uk: &Доповнення

en: &List...
uk: &Список...

en: &Manual Unpacking
uk: Розпакування вручну

en: &Automatic Unpacking
uk: Автоматичне розпакування

en: &Edit with Unpacker
uk: Редагувати з розпакувальником

en: &Reload plugins
uk: &Перезавантажити всі доповнення

en: &Debug
uk: Налаго&дження

en: &Load Config...
uk: &Завантажити налаштування...

en: &Reset Options
uk: &Скинути налаштування

en: &Window
uk: &Вікно

en: Cl&ose
uk: Закрити

en: Clo&se All
uk: Закрити все

en: Change &Pane	F6
uk: Перемкнути в&ікно	F6

en: Tile &Horizontally
uk: Розмістити &горизонтально

en: Tile &Vertically
uk: Розмістити &вертикально

en: &Cascade
uk: &Каскад

en: &Help
uk: &Довідка

en: &WinMerge Help	F1
uk: Довідка &WinMerge	F1

en: R&elease Notes
uk: &Зауваження до релізу

en: &Translations
uk: &Переклади

en: C&onfiguration
uk: &Конфігурація

en: A&rchive Support disabled...
uk: Підтримка &архівів вимкнена...

en: &About WinMerge...
uk: Про про&граму WinMerge...

en: L&eft Read-only
uk: Файл з&ліва лише для читання

en: Ri&ght Read-only
uk: Файл с&права лише для читання

en: File En&coding
uk: Кодування файлу

en: Select &All	Ctrl+A
uk: В&ибрати все	Ctrl+A

en: Show &Identical Items
uk: Однакові

en: Show &Different Items
uk: Різні

en: Show L&eft Unique Items
uk: Унікальні ліворуч

en: Show Ri&ght Unique Items
uk: Унікальні праворуч

en: Show S&kipped Items
uk: Пропущені

en: S&how Binary Files
uk: Бінарні файли

en: Show Hidd&en Items
uk: Сховані

en: Compa&re Statistics
uk: Порівняти статистики

en: Refre&sh	F5
uk: &Поновити	F5

en: &Refresh Selected	Ctrl+F5
uk: Поновити &вибрані	Ctrl+F5

en: &Merge
uk: &Об'єднання

en: Co&mpare	Enter
uk: Порівняти	Enter

en: &Next Difference	Alt+Down
uk: &Наступна відмінність	Alt+Down

en: &Previous Difference	Alt+Up
uk: П&опередня відмінність	Alt+Up

en: &First Difference	Alt+Home
uk: Пер&ша відмінність	Alt+Home

en: &Current Difference	Alt+Enter
uk: &Поточна відмінність	Alt+Enter

en: &Last Difference	Alt+End
uk: Ост&ання відмінність	Alt+End

en: Copy to &Right	Alt+Right
uk: Скопіювати на пра&ву панель	Alt+Right

en: Copy to L&eft	Alt+Left
uk: Скопіювати на &ліву панель	Alt+Left

en: &Delete	Del
uk: &Вилучити	Del

en: &Customize Columns...
uk: &Налаштувати стовпчики...

en: Generate &Report...
uk: Створити &звіт...

en: &Save	Ctrl+S
uk: &Зберегти	Ctrl+S

en: Save &Left
uk: Зберегти файл з&ліва

en: &Save
uk: &Зберегти

en: Save &As...
uk: Зберегти &як...

en: Save &Right
uk: Зберегти файл с&права

en: &Print...
uk: &Друк...

en: Page Se&tup
uk: Параметри сторінки...

en: Print Previe&w
uk: Попередній перегляд

en: &Convert Line Endings to
uk: &Замінити перенесення рядків на

en: &Merge Mode	F9
uk: Режим злиття	F9

en: &File Encoding...
uk: Кодування файлу...

en: &Undo	Ctrl+Z
uk: &Скасувати	Ctrl+Z

en: &Redo	Ctrl+Y
uk: Пов&ернути	Ctrl+Y

en: Cu&t	Ctrl+X
uk: Ви&різати	Ctrl+X

en: &Copy	Ctrl+C
uk: &Копіювати	Ctrl+C

en: &Paste	Ctrl+V
uk: &Вставити	Ctrl+V

en: Select Line &Difference	F4
uk: Вибрати відмінність	F4

en: F&ind...	Ctrl+F
uk: &Знайти...	Ctrl+F

en: Repla&ce...	Ctrl+H
uk: &Замінити...	Ctrl+H

en: &Scripts
uk: &Сценарії

en: < Empty >
uk: < Немає >

en: Advanced
uk: &Додатково

en: &Copy With Line Numbers	Ctrl+Shift+C
uk: &Копіювати з нумерацією рядків	Ctrl+Shift+C

en: &Bookmarks
uk: &Закладки

en: &Toggle Bookmark	Ctrl+F2
uk: &Закладка	Ctrl+F2

en: &Next Bookmark	F2
uk: &Наступна закладка	F2

en: &Previous bookmark	Shift+F2
uk: &Попередня закладка	Shift+F2

en: &Clear All Bookmarks
uk: &Вилучити всі закладки

en: &Go To...	Ctrl+G
uk: Перейти до рядка...	Ctrl+G

en: &Zoom
uk: &Масштаб

en: Zoom &In	Ctrl++
uk: Наблизити	Ctrl++

en: Zoom &Out	Ctrl+-
uk: Віддалити	Ctrl+-

note: Zoom to normal
en: &Normal	Ctrl+*
uk: Звичайний	Ctrl+*

en: Syntax Highlight
uk: Підсвічування синтаксису

en: &Lock Panes
uk: Заблокувати панелі

en: &View Whitespace
uk: Показу&вати пропуски

en: Vie&w Line Differences
uk: Показувати відмінності в рядках

en: View Line &Numbers
uk: Показувати номера рядків

en: View &Margins
uk: Показувати поля

en: W&rap Lines
uk: Переносити за словами

en: Sw&ap Panes
uk: Поміняти панелі місцями

en: Diff &Pane
uk: Пане&ль порівняння

en: Lo&cation Pane
uk: Панель місць розташування

en: C&opy to Right and Advance	Alt+Ctrl+Right
uk: Скопіювати на праву панель і перейти до наступної	Alt+Ctrl+Right

en: Copy &to Left and Advance	Alt+Ctrl+Left
uk: Скопіювати на ліву панель і перейти до наступної	Alt+Ctrl+Left

en: Copy &All to Right
uk: Ско&піювати все на праву панель

en: Cop&y All to Left
uk: Скопі&ювати все на ліву панель

en: &Prediffer
uk: &Попереднє порівняння

en: Comp&are
uk: По&рівняти

en: Co&mpare Special
uk: Порівняти особливості

en: &Left to Right
uk: Зліва праворуч

en: L&eft to...
uk: Ліворуч на ...

en: &Right to Left
uk: Справа ліворуч

en: R&ight to...
uk: Праворуч на ...

en: &Move
uk: &Перемістити

en: &Left to...
uk: &Ліворуч в...

en: &Right to...
uk: &Праворуч в...

en: &Delete
uk: Вилучити

en: &Left
uk: Ліворуч

en: &Right
uk: Праворуч

en: &Both
uk: Обидва

en: Re&name
uk: &Перейменувати

en: &Hide Items
uk: &Сховати

en: &Open Left
uk: Відкрити лівий файл

en: O&pen Right
uk: Відкрити правий файл

en: Cop&y Pathnames
uk: Скопіювати шляхи

en: &Left (%1 of %2)
uk: З&ліва (%1 з %2)

en: &Right (%1 of %2)
uk: С&права (%1 з %2)

en: &Both (%1 of %2)
uk: О&бидва (%1 з %2)

en: Copy &Filenames
uk: Скопіювати &імена файлів

en: &Zip
uk: &Заархівувати

en: &Left... (%1 of %2)
uk: З&ліва... (%1 з %2)

en: &Right... (%1 of %2)
uk: С&права... (%1 з %2)

en: &Both... (%1 of %2)
uk: О&бидва... (%1 з %2)

en: &Differences... (%1 of %2)
uk: Тільки &відмінності... (%1 з %2)

en: &Refresh
uk: &Поновити

en: &Copy Full Path
uk: Скопіювати повний шлях

en: Copy &Filename
uk: Скопіювати ім'я файлу

en: Prediffer Settings
uk: Параметри попереднього порівняння

en: &No prediffer
uk: &Немає попереднього порівняння

en: Auto prediffer
uk: &Автоматичне попереднє порівняння

en: G&oto Diff
uk: Перейти до &відмінності

en: &No Moved Blocks
uk: &Без переміщених блоків

en: &All Moved Blocks
uk: &Всі переміщені блоки

en: Moved Block for &Current Diff
uk: Переміщ. блок для &цієї відмінності

en: About WinMerge
uk: Про програму WinMerge

en: (Private Build)
uk: (Приватний білд)

en: All rights reserved.
uk: Всі права захищені.

en: Visit the WinMerge HomePage!
uk: Відвідайте домашню сторінку WinMerge !

en: OK
uk: ОК

en: Contributors
uk: Автори

en: Select Files or Folders
uk: Виберіть файли або теки...

en: &Left:
uk: &Лівий:

en: &Browse...
uk: &Перегляд...

en: &Right:
uk: &Правий:

en: Bro&wse...
uk: Пере&гляд...

en: &Filter:
uk: &Фільтр:

en: Select...
uk: Вибрати...

en: &Unpacker:
uk: &Розпакувальник:

en: &Select...
uk: Вибрати...

en: &Include Subfolders
uk: &Враховуючи підтеки

en: Status:
uk: Статус:

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Help
uk: Довідка

en: Files or Folders to Compare
uk: Файли або теки для порівняння

en: Database:
uk: База даних:

en: Project:
uk: Проект:

en: User:
uk: Користувач:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Link to Destination VSS project
uk: Шлях до проекту VSS

en: Apply to all items
uk: Застосувати до всіх елементів

en: Check Out
uk: Взяти під контроль

en: Save As...
uk: Зберегти як...

en: Versioning System
uk: Система контролю версій

en: &Versioning System:
uk: &Система контролю версій:

en: &Path to cleartool.exe:
uk: &Шлях до cleartool.exe:

en: General
uk: Основні

en: Automatically &scroll to first difference
uk: Автоматично &перемістити до першої відмінності

en: &Disable Splash Screen
uk: Вимкнути &заставку

en: Cl&ose windows with ESC
uk: За&кривати вікна клавішею ESC

en: &Automatically verify paths in Open-dialog
uk: Автоматично перевіряти шляхи в діалозі відкриття файлів

en: All&ow only one instance to run
uk: &Дозволити запуск тільки однієї копії

en: As&k when closing multiple windows
uk: Запитати перед закриттям декількох вікон

en: &Preserve file time in file compare
uk: Зберігати час файлу при порівнянні

en: O&pen-dialog Auto-Completion:
uk: Діалог Автоматичного доповнення:

en: Enable multiple compare windows for
uk: Ввімкнути вікна множинного порівняння для

en: &Folder compare
uk: Порівняння &тек

en: Fil&e compare
uk: Порівняння &файлів

en: WinMerge allows hiding some common messageboxes. Press the Reset button to make all messageboxes visible again.
uk: WinMerge не показує деякі повідомлення. Натисніть Скинути, щоб демонструвалися всі повідомлення.

en: Reset
uk: Скинути

en: Language
uk: Мова

en: Available languages:
uk: Доступні мови:

en: Find
uk: Знайти

en: Fi&nd what:
uk: &Пошук:

en: Match &whole word only
uk: Шукати слова &цілком

en: Match &case
uk: Враховувати &регістр

en: Regular &expression
uk: Ре&гулярні вирази

en: D&on't wrap end of file
uk: Н&е зупинятися при досягненні кінця файлу

en: Direction
uk: Напрямок

en: &Up
uk: &Вгору

en: &Down
uk: В&низ

en: &Find Next
uk: &Далі

en: Replace
uk: Заміна

en: Re&place with:
uk: За&міна:

en: &Don't wrap end of file
uk: Не зупинятися при досягненні кінця файлу

en: Replace in
uk: Замінити

en: &Selection
uk: В ві&дзначеному

en: Wh&ole file
uk: В всьому &файлі

en: &Replace
uk: &Замінити

en: Replace &All
uk: З&амінити всюди

en: CheckOut
uk: Перевірити

en: Comments
uk: Коментарі

en: CheckIn after checkout
uk: CheckIn після checkout

en: Linefilters
uk: Фільтри рядків

en: Enable Line Filters
uk: Дозволити фільтри рядків

en: Regular Expressions (one per line):
uk: Регулярні вирази (один на рядок):

en: Save
uk: Зберегти

en: New
uk: Новий

en: Edit
uk: Редакція

en: Remove
uk: Вилучити

en: Colors
uk: Кольори

en: Difference:
uk: Відмінність:

en: Selected Difference:
uk: Відзначена відмінність:

en: Background
uk: Тло

en: Deleted
uk: Вилучені

en: Text
uk: Текст

en: Ignored Difference:
uk: Ігноровані відмінності:

en: Moved:
uk: Переміщені:

en: Selected Moved:
uk: Відзначені переміщені:

en: Word Difference:
uk: Словникова відмінність:

en: Selected Word Diff:
uk: Відзначена словникова відмінність:

en: Defaults
uk: Звичайні параметри

en: Dialog
uk: Діалог

en: System
uk: Система

en: &Send deleted files to Recycle Bin
uk: Переміщувати вилучені файли до кошика

en: Integration
uk: Інтеграція

en: &Add to explorer context menu
uk: Додати в &контекстне меню провідника

en: E&nable advanced menu
uk: В&вімкнути розширене меню

en: In&clude subfolders by default
uk: Опрацьовувати підтеки завжди

en: &External editor:
uk: Зовнішній редактор:

en: &Filter folder:
uk: &Фільтри:

en: B&rowse...
uk: Перегляд

en: Temporary files folder
uk: Тека для тимчасових файлів

en: S&ystem's temp folder
uk: Системна тека Temp

en: C&ustom folder:
uk: Власна тека:

en: Br&owse...
uk: Перегляд...

en: Patch Generator
uk: Генератор патчів

en: File&1:
uk: Файл 1:

en: File&2:
uk: Файл 2:

en: &Swap
uk: Поміняти

en: &Append to existing file
uk: Додати в існуючий файл

en: &Result:
uk: Результат:

en: &Format
uk: Формат

en: St&yle:
uk: Стиль:

en: &Context:
uk: Контекст:

en: W&hitespaces
uk: Пропуски

en: Com&pare
uk: Порівняти

en: I&gnore changes
uk: Нехтувати змінами

en: Ig&nore all
uk: Нехтувати всюди

en: Ignor&e blank lines
uk: Пропускати порожні рядки

en: Case sensi&tive
uk: Чутливість регістру

en: Inclu&de command line
uk: Ввім&кнути командний рядок

en: Open to e&xternal editor
uk: Відкрити у зовнішньому редакторі

en: Display Columns
uk: Відображати стовпчики

en: Select Unpacker
uk: Вибір розпакувальника

en: File unpacker:
uk: Файл розпакувальника:

en: Display all unpackers, don't check the extension
uk: Показувати всі розпакувальники, не перевіряючи розширення

en: Extensions list:
uk: Список розширень:

en: Description:
uk: Опис:

en:  Folder Compare Progress
uk:  Порівняння тек

en: Stop
uk: Зупинити

en: Comparing items...
uk: Триває порівняння...

en: Items compared:
uk: Опрацьованих:

en: Items total:
uk: Всього:

en: Go To
uk: Перейти

en: G&oto:
uk: &До:

en: File
uk: Файл

en: Goto what
uk: До чого

en: Li&ne
uk: &Рядок

en: &Difference
uk: &Відмінність

en: &Go To
uk: Перейт&и

en: Compare
uk: Порівняння

en: Whitespace
uk: Пропуски

en: &Compare
uk: Враховувати &пропуски

en: &Ignore change
uk: Нехтувати зміненими пропусками

en: I&gnore all
uk: Нехтувати &всіма пропусками

en: Ignore blan&k lines
uk: Нехтувати порожніми &лініями

en: Ignore &case
uk: Нехтувати р&егістр

en: Igno&re carriage return differences (Windows/Unix/Mac)
uk: Нехтувати різницею в кінцях рядків (Win/Unix/Mac)

en: E&nable moved block detection
uk: Виявлення перемі&щених блоків

en: &Match similar lines
uk: Шукати схожі рядки

en: Ign&ore time differences less than 3 seconds
uk: Нехтувати різницею часу, меншою 3 секунд

en: &File Compare method:
uk: Метод порівняння &файлів:

en: S&top after first difference
uk: &Зупинятися після першої відмінності

en: Filter Comments
uk: Фільтр коментарів

en: Editor
uk: Редактор

en: &Highlight syntax
uk: Підсвічувати синтаксис

en: &Automatic rescan
uk: Автоматичне &пересканування

en: &Preserve original EOL chars
uk: Оригінальні символи закінчення рядка

en: Tabs
uk: Відступи

en: &Tab size:
uk: Розмір &відступу:

en: &Insert Tabs
uk: &Табуляції

en: Insert &Spaces
uk: &Пропуски

en: Line Difference Coloring
uk: Підсвічування відмінностей у рядку

en: View line differences
uk: Показувати відмінності в рядку

en: &Character level
uk: За символами

en: &Word-level:
uk: За словами:

en: Filefilters
uk: Фільтри файлів

en: Test
uk: Випробувати

en: Install...
uk: Встановити

en: New...
uk: Новий...

en: Edit...
uk: Змінити...

en: Delete...
uk: Вилучити...

en: Save modified files?
uk: Зберегти зміни у файлах

en: Left side file
uk: Файл з лівої сторони

en: &Save changes
uk: &Зберегти зміни

en: &Discard changes
uk: &Відхилити зміни

en: Right side file
uk: Файл з правої сторони

en: S&ave changes
uk: З&берегти зміни

en: Dis&card changes
uk: Ві&дхилити зміни

en: Discard All
uk: Відхилити все

en: Codepage
uk: Сторінка кодування

en: Default Codepage
uk: Звичайна сторінка кодування

en: Select the default codepage assumed when loading non-Unicode files:
uk: Виберіть звичайну сторінку кодування для не Юнікодних файлів:

en: Detect codepage info for these files : .html, .rc, .xml 
    need to restart session
uk: Визначати сторінку кодування для наступних файлів : .html, .rc, .xml 
    (потрібно відкрити файл заново)

en: System codepage
uk: Системна сторінка кодування

en: According to WinMerge User Interface
uk: Залежно від інтерфейсу користувача WinMerge

en: Custom codepage :
uk: Інша сторінка кодування:

en: WinMerge - Archive support disabled
uk: WinMerge - Підтримка архівів вимкнена

en: Unable to detect 7-Zip version (not installed?)
uk: Неможливо визначити версію 7-Zip (не встановлений?)

en: Archive support requires 7-Zip 3.11 or later to be installed on your computer, or its
    essential components to be copied to the program directory for standalone operation.
uk: Для роботи з архівами потрібний або встановлений 7-Zip версій 3.11 і вище, або його компоненти в теці з WinMerge.

en: There must also be an appropriate interface plugin (Merge7z*.dll) on the path.
uk: Також необхідне доповнення (Merge7z*.dll)

en: Please use the version of 7-Zip recommended below until interface plugins for later
    versions become available.
uk: Рекомендується використати наступну версію 7-Zip

en: Version
uk: Версія

en: Plugin required
    (dllbuild %04u)
uk: Потрібне доповнення
    (dllbuild %04u)

en: Recommended version of 7-Zip:
uk: Рекомендована версія  7-Zip:

en: present
uk: є

en: 7-Zip software installed on your computer:
uk: Версія 7-Zip на вашому ПК:

en: none
uk: немає

en: missing
uk: відсутні

en: 7-Zip components for standalone operation:
uk: Компоненти 7-Zip у теці з WinMerge:

en: outdated
uk: застарі

en: Plugins on path:
uk: Доступні доповнення:

en: Don't display this &message again.
    (You can always recall this message from the Help menu.)
uk: Не показувати більше це повідомлення.
    (Ви завжди можете викликати його через меню Довідка)

en: Plugin Download
uk: Завантажити доповнення

en: Options
uk: Налаштування

en:  Categories
uk:  Категорії

en: Import...
uk: Імпорт...

en: Export...
uk: Експорт...

en: Keywords:
uk: Ключові слова:

en: Function names:
uk: Імена функцій:

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: Numbers:
uk: Числа:

en: Operators:
uk: Оператори:

en: Strings:
uk: Рядки:

en: Preprocessor:
uk: Поперед. обрах.:

en: User 1:
uk: Користувач 1:

en: User 2:
uk: Користувач 2:

en: Bold
uk: Грубий

en: Folder Compare Report
uk: Звіт порівняння тек

en: Report &File:
uk: &Файл звіту:

en: Browse...
uk: Перегляд...

en: &Style:
uk: &Стиль:

en: &Copy to Clipboard
uk: Копіювати в буфер обміну

en: Shared or Private Filter
uk: Загальні і особисті фільтри

en: Which type of filter do you want to create?
uk: Який тип фільтру ви хочете створити?

en: Shared Filter (for all users on this machine)
uk: Загальний фільтр (для всіх користувачів цього ПК)

en: Private Filter (only for current user)
uk: Особистий фільтр (тільки для поточного користувача)

en: Archive Support
uk: Підтримка архівів

en: Archive support requires 7-Zip plugin installed:
uk: Підтримка архівів вимагає наявності доповнення  7-Zip:

en: Download 7-zip Plugin
uk: Завантажити доповнення 7-zip

en: &Enable archive file support
uk: &Ввімкнути підтримку архівів

en: &Use stand-alone 7-Zip if available
uk: &Якщо можливо, використати сторонній 7-Zip

en: U&se local 7-Zip from WinMerge folder
uk: &Використати 7-Zip з теки WinMerge

en: &Detect archive type from file signature
uk: &Визначати тип архіву за сигнатурою або заголовком файлу

en: Compare Statistics
uk: Порівняння статистики

en: Folders:
uk: Теки:

en: Files:
uk: Файли:

en: Different
uk: Відрізняються

en: Text:
uk: Текст:

en: Binary:
uk: Бінарні:

en: Unique
uk: Унікальні

en: Left:
uk: Ліворуч:

en: Right:
uk: Праворуч:

en: Identical
uk: Однакові

en: Total:
uk: Всього:

en: Close
uk: Закрити

en: Affects
uk: Застосувати до:

en: (Affects)
uk: (застосувати)

en: Select Codepage for
uk: Вибрати сторінку кодування для

en: &File Loading:
uk: Завант. файлу:

en: File &Saving:
uk: Збереження файлу:

en: &Use same codepage for both
uk: Використати ту саму сторінку кодування

en: &Apply
uk: &Застосувати

en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: Test Filter
uk: Випробування фільтра

en: Testing filter ...
uk: Випробувати фільтр ...

en: &Enter text to test:
uk: Вкажіть текст для випробування:

en: &Folder Name
uk: Тека

en: Result:
uk: Результат:

en: &Test
uk: &Випробувати

en: &Close
uk: &Закрити

en: &Use customized text colors
uk: Використати особливі кольори

en: Custom text colors
uk: Налаштувати кольори

en: Whitespace:
uk: Пропуски:

en: Regular text:
uk: Звичайний текст:

en: Selection:
uk: Відзнач. текст:

en: Paths
uk: Шляхи

en: R&ead-only
uk: Лише читання

en: Re&ad-only
uk: Лише читання

en: Open...
uk: Відкрити...

en: Save...
uk: Зберегти...

en: Backup Files
uk: Резервні копії

en: Create backup files in:
uk: Створити резервні файли для:

en: Create backup files into:
uk: Створити резервні файли:

en: &Original file's folder
uk: в теці з &оригінальним файлом

en: &Global backup folder:
uk: в &загальній теці:

en: Backup filename:
uk: Ім'я резервного файлу:

en: &Append .bak -extension
uk: &Додати розширення .bak

en: A&ppend timestamp
uk: Додати дату

en: Confirm Copy
uk: Підтвердження

en: Are you sure you want to copy XXX items?
uk: Ви дійсно хочете скопіювати XXX елементи?

en: From left
uk: Ліворуч

en: To right
uk: Праворуч

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Plugins
uk: Доповнення

en: &Enable plugins
uk: &Ввімкнути доповнення

note: StringFileInfo.Block
en: 040904e4
uk: 042204e3

note: VarFileInfo.Translation
en: 0x409, 1252
uk: 0x422, 1251

en: Ready
uk: Готово

en: Create empty documents
    New Documents (Ctrl+N)
uk: Створити порожні документи
    Створити документи (Ctrl+N)

en: Open an existing document
    Open (Ctrl+O)
uk: Відкрити існуючий документ
    Відкрити (Ctrl+O)

en: Close the active document
    Close
uk: Закрити активний документ
    Закрити

en: Save the active document
    Save (Ctrl+S)
uk: Зберегти активний документ
    Зберегти (Ctrl+S)

en: Save the active document with a new name
    Save As
uk: Зберегти активний документ під новим ім'ям
    Зберегти під новим ім'ям

en: Change the printing options
    Page Setup
uk: Змінити налаштування друку
    Налаштування сторінки

en: Change the printer and printing options
    Print Setup
uk: Змінити налаштування друкача і друку
    Налаштування друку

en: Print the active document
    Print
uk: Друкувати активний документ
    Друкувати

en: Display full pages
    Print Preview
uk: Показувати повні сторінки
    Попередній перегляд

en: Make all hidden items visible again
uk: Показати всі сховані елементи

en: Open project file
    Project file (Ctrl+J)
uk: Відкрити файл проекту
    Файл проекту (Ctrl+J)

en: Unknown error attempting to open project file
uk: Невідома помилка при відкритті файлу проекту

en: Unknown error attempting to save project file
uk: Невідома помилка при збереженні файлу проекту

en: Project File
uk: Файл проекту

en: Project file successfully loaded.
uk: Файл проекту успішно завантажений.

en: Project file successfully saved.
uk: Файл проекту успішно збережений.

en: Save current paths and options to project file
    Save Project File
uk: Зберегти поточні шляхи і налаштування в файл проекту
    Зберегти файл проекту

en: Display program information, version number and copyright
    About
uk: Показати інформацію про програму, номер версії і копірайт
    Про програму

en: Quit the application; prompts to save documents
    Exit
uk: Вийти з програми; запитати про збереження документів
    Вийти

en: Open this document
uk: Відкрити цей документ

en: Switch to the next window pane
    Next Pane
uk: Перемкнутися на наступну віконну панель
    Наступна панель

en: Switch back to the previous window pane
    Previous Pane
uk: Перемкнутися на попередню віконну панель
    Попередня панель

en: Arrange windows so they overlap
    Cascade Windows
uk: Розташувати вікна каскадом з перекриттям
    Вікна каскадом

en: Copy the selection and put it on the Clipboard
    Copy
uk: Скопіювати в буфер обміну
    Копіювати

en: Cut the selection and put it on the Clipboard
    Cut
uk: Вирізати і помістити в буфер обміну
    Вирізати

en: Find the specified text
    Find
uk: Знайти зазначений текст
    Знайти

en: Insert Clipboard contents
    Paste
uk: Вставити вміст буфера обміну
    Вставити

en: Repeat the last action
    Repeat
uk: Повторити останню дію
    Повторити

en: Replace specific text with different text
    Replace
uk: Замінити зазначений текст на інший
    Замінити

en: Select the entire document
    Select All
uk: Відзначити весь документ
    Відзначити все

en: Undo the last action
    Undo (Ctrl+Z)
uk: Скасувати останню дію
    Скасувати

en: Redo the previously undone action
    Redo (Ctrl+Y)
uk: Повернути скасовану дію
    Відновити

en: Show or hide the toolbar
    Toggle ToolBar
uk: Показати або сховати панель інструментів
    Панель інструментів

en: Show or hide the status bar
    Toggle StatusBar
uk: Показати або сховати рядок стану
    Рядок стану

en: Show or hide the tab bar
    Toggle TabBar
uk: Показати або сховати панель закладок
    Панель закладок

en: Automatically resize panes
    Lock Panes
uk: Автоматично змінювати розмір панелей
    Заблокувати панелі

en: Change the window size
uk: Змінити розмір вікна

en: Change the window position
uk: Змінити положення вікна

en: Reduce the window to an icon
uk: Згорнути вікно до піктограми

en: Enlarge the window to full size
uk: Розгорнути вікно до максимуму

en: Switch to the next document window
uk: Перемкнутися на наступний документ

en: Switch to the previous document window
uk: Перемкнутися на попередній документ

en: Close the active window and prompts to save the documents
uk: Закрити активне вікно і запитати про збереження документів

en: Restore the window to normal size
uk: Відновити нормальні розміри вікна

en: Activate Task List
uk: Активувати список завдань

en: Activate this window
uk: Активувати це вікно

en: Close print preview mode
    Cancel Preview
uk: Закрити вікно попереднього перегляду
    Скасувати попередній перегляд

en: 
    FileCompare
    
    
    
    WinMerge.FileCompare
    WinMerge File Compare
uk: 
    FileCompare
    
    
    
    WinMerge.FileCompare
    WinMerge Порівняння файлів

en: 
    FolderCompare
    
    
    
    WinMerge.FolderCompare
    WinMerge Folder Compare
uk: 
    FolderCompare
    
    
    
    WinMerge.FolderCompare
    WinMerge Порівняння тек

en: Preserve original EOL chars
uk: Зберігати оригінальні символи закінчення рядка

en: Press any key
uk: Натисніть будь-яку клавішу

en: Right click on the path to copy
uk: Клацання правою по шляху, щоб скопіювати

en: Developers:
    Dean Grimm, Christian List, Kimmo Varis, Jochen Tucht, Tim Gerundt, Takashi Sawanaki, Gal Hammer, Alexander Skinner
uk: Розробники:
    Дін Грім (Dean Grimm), Крістіан Ліст (Christian List), Кімо Варіс (Kimmo Varis), Йохен Тухт (Jochen Tucht), Тім Герундт (Tim Gerundt), Такаші Саванакі (Takashi Sawanaki), Гел Хаммер (Gal Hammer), Олександр Скіннер (Alexander Skinner)

en: WinMerge comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY. This is free software and you are welcome to redistribute it under certain circumstances; see the GNU General Public License in the Help menu for details.
uk: WinMerge поставляється БЕЗ БУДЬ-ЯКОЇ ГАРАНТІЇ. Це вільне ПО і ми привітаємо його поширення згідно деяких умов; ознайомтеся з GNU General Public License в меню Довідка для докладнішої інформації.

en: &Ok
uk: &OК

en: &Abort
uk: &Перервати

en: &Retry
uk: Пов&торювати

en: &Ignore
uk: &Нехтувати

en: Ignore &all
uk: Нехтувати &всім

en: &Yes
uk: &Так

en: Yes to &all
uk: Т&ак для всіх

en: &No
uk: &Ні

en: No to a&ll
uk: Ні д&ля всіх

en: &Continue
uk: Про&довжити

en: &Skip
uk: П&ропустити

en: Skip &all
uk: Проп&устити все

en: Don't display this &message again.
uk: Не показувати &це повідомлення знову

en: Don't ask this &question again.
uk: Не задавати &це запитання знову

en: Syntax colors
uk: Підсвічування синтаксису

en: Text Colors
uk: Кольори тексту

en: Version Control
uk: Контроль версій

en: To:
uk: На:

en: From left:
uk: Зліва:

en: To left:
uk: Ліворуч:

en: From right:
uk: Справа:

en: To right:
uk: Праворуч:

en: Version %1
uk: Версія %1

en: Unicode
uk: Юнікод

en: Options (%1)
uk: Налаштування (%1)

en: All message boxes are now displayed again.
uk: Тепер всі повідомлення знову відображатимуться.

en: Modifications have been made to the current file comparison session.  Some settings may not take place until the current file comparison is restarted.
uk: У поточному сеансі порівняння файлів зроблені зміни. Деякі речі не набудуть  чинності, доки поточний сеанс порівняння не буде перезапущений.

en: The selected font change will not be applied to any currently visible difference windows.
uk: Зміни для обраного шрифту не будуть застосовані для відкритих вікон відмінностей.

en: Value in Tab size -field is not in range WinMerge accepts.
    
    Please use values 1 - %1.
uk: Розмір табуляції виходить за межі застосованих значень.
    
    Використайте значення 1 - %1.

en: Are you sure you want to reset all WinMerge options to default values?
    
    Please re-start WinMerge after the reset.
uk: Ви дійсно хочете скинути всі налаштування WinMerge до звичайних?
    
    Потрібно запустити знову WinMerge після скидання налаштувань.

en: Open
uk: Відкрити

en: Programs|*.exe;*.bat;*.cmd|All Files (*.*)|*.*||
uk: Програми|*.exe;*.bat;*.cmd|Всі файли (*.*)|*.*||

en: All Files (*.*)|*.*||
uk: Всі файли (*.*)|*.*||

en: WinMerge Project Files (*.WinMerge)|*.WinMerge||
uk: Файли проектів WinMerge (*.WinMerge)|*.WinMerge||

en: Options files (*.ini)|*.ini|All Files (*.*)|*.*||
uk: Файли конфігурації (*.ini)|*.ini|Всі файли (*.*)|*.*||

en: Text Files (*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt)|*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt|All Files (*.*)|*.*||
uk: Текстові файли (*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt)|*.csv;*.asc;*.rpt;*.txt|Всі файли (*.*)|*.*||

en: HTML Files (*.htm,*.html)|*.htm;*.html|All Files (*.*)|*.*||
uk: Файли HTML (*.htm,*.html)|*.htm;*.html|Всі файли (*.*)|*.*||

en: XML Files (*.xml)|*.xml|All Files (*.*)|*.*||
uk: Файли XML (*.xml)|*.xml|Всі файли (*.*)|*.*||

en: Full Contents
uk: Повний пошук за вмістом

en: Quick Contents
uk: Швидкий пошук за вмістом

en: Modified Date
uk: За розходженнями в даті

en: Modified Date and Size
uk: За датою зміни і розміру

en: Size
uk: За розміром

en: Name
uk: Ім'я

en: Location
uk: Місце розташування

en: Filters
uk: Фільтри

en: Description
uk: Опис

en: Select filename for new filter
uk: Вкажіть ім'я файлу для нового фільтра

en: File Filters (*.flt)|*.flt|All Files (*.*)|*.*||
uk: Файли фільтрів (*.flt)|*.flt|Всі файли (*.*)|*.*||

en: Cannot find file filter template file!
    
    Please copy file %1 to WinMerge/Filters -folder:
    %2.
uk: Неможливо знайти файл фільтра!
    
    Скопіюйте файл %1 у теку з фільтрами:
    %2.

en: Cannot copy filter template file to filter folder:
    %1
    
    Please make sure the folder exists and is writable.
uk: Неможливо скопіювати файл фільтра в теку з фільтрами:
    %1
    
    Переконайтеся, що тека існує і доступна для запису.

en: User's filter file folder is not defined!
    
    Please select filter folder in Options/System.
uk: Тека з фільтрами користувача не визначена!
    
    Вкажіть теку з фільтрами на вкладці Система в Налаштуваннях.

en: Failed to delete the filter file:
    %1
    
    Maybe the file is read-only?
uk: Неможливо вилучити файл фільтра:
    %1
    
    Можливо файл використовується.

en: Locate filter file to install
uk: Вказати  файл фільтра

en: Installing filter file failed.
    
    Could not copy new filter file to filter folder.
uk: Помилка встановлення фільтра.
    
    Неможливо скопіювати файл фільтра в теку з фільтрами.

en: Filter file already exists. Overwrite existing filter?
uk: Фільтр уже існує. Перезаписати?

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Filters were updated. Do you want to refresh all open folder compares?
    
    If you do not want to refresh all compares now you can select No and refresh compares later.
uk: Фільтри були поновлені. Ви хочете поновити всі відкриті порівняння тек?
    
    Якщо ви не хочете поновлювати всі порівняння зараз, Ви можете вибрати Ні і поновити їх згодом.

en: &Path to cleartool.exe :
uk: &Шлях до cleartool.exe :

en: &Path to SS.EXE :
uk: &Шлях до SS.EXE :

en: Folder Comparison Results
uk: Результати порівняння тек

en: File Comparison
uk: Порівняння файлів

en: Untitled left
uk: Безіменний ліворуч

en: Untitled right
uk: Безіменний праворуч

en: Theirs File
uk: Їхній файл

en: Mine File
uk: Мій файл

en: Scanning files...
uk: Сканування файлів...

en: Opening selection
uk: Відкриваю вибране

en: Copying Left to Right
uk: Копіювання зліва праворуч

en: Copying Right to Left
uk: Копіювання справа ліворуч

en: Copying All to Left
uk: Копіювання всіх файлів ліворуч

en: Copying All to Right
uk: Копіювання всіх файлів праворуч

en: Copying files...
uk: Копіювання файлів...

en: Deleting files...
uk: Вилучення файлів...

en: Moving files...
uk: Переміщення файлів...

en: Creating the report...
uk: Створюється звіт...

en: Undoing the last operation...
uk: Скасування останньої дії...

en: Redoing the previous operation...
uk: Повторення останньої дії...

en: Ln: %s  Col: %d/%d  Ch: %d/%d  EOL: %s
uk: Ряд: %s  Стов: %d/%d  Зм: %d/%d  СКР: %s

en: Line: %s
uk: Рядок: %s

en: Ln: %s  Col: %d/%d  Ch: %d/%d
uk: Ряд: %s  Поз: %d/%d  Зм: %d/%d

en: Merge
uk: Об'єднання

en: Difference %1 of %2
uk: Відмінність %1 з %2

en: %1 Differences Found
uk: %1 відмінностей знайшлося

en: 1 Difference Found
uk: Знайдена всього одна відмінність

en: Item %1 of %2
uk: Елемент %1 з %2

en: Items: %1
uk: Елементів: %1

en: Select two existing folders or files to compare
uk: Виберіть дві ІСНУЮЧІ теки або файли для порівняння

en: Folder Selection
uk: Вибір теки

en: Select two folders or two files to compare.
uk: Виберіть для порівняння дві теки або файли

en: Left path is invalid!
uk: Шлях зліва зазначений неправильно

en: Right path is invalid!
uk: Шлях справа зазначений неправильно

en: Both paths are invalid!
uk: Обидва шляхи зазначені неправильно

en: Choose two files to enable unpacker selection.
uk: Виберіть два файли, щоб ввімкнути вибір розпакувальника

en: Cannot compare file and folder!
uk: Неможливе порівняння файлу і теки!

en: File not found: %1
uk: Файл не знайдений: %1

en: File not unpacked: %1
uk: Файл не розпакований: %1

en: Cannot open file
    %1
    
    %2
uk: Неможливо відкрити файл
    %1
    
    %2

en: Failed to parse conflict file.
uk: Помилка розбору файлу конфліктів

en: The file
    %1
    is not a conflict file.
uk: Файл
    %1
    не є файлом конфліктів

en: Save As
uk: Зберегти як...

en: Save changes to %1?
uk: Зберегти зміни в %1?

en: %1 is marked read-only. Would you like to override the read-only file ? (No to save as new filename.)
uk: %1 позначений як лише для читання. Чи згодні ви замінити цей файл ? (Не дозволяє вказати нове ім'я файлу)

en: Error checking destination writeability
uk: Помилка перевірки можливості запису в зазначене місце

en: Error backing up file
uk: Помилка створення резервної копії

en: Unable to backup original file:
    %1
    
    Continue anyway?
uk: Неможливо створити копію оригіналу:
    %1
    
    Продовжити в будь-якому випадку?

en: Saving file failed.
    %1
    %2
    Do you want to:
    	-use a different filename (Press Ok)
    	-abort the current operation (Press Cancel)?
uk: Файл не збережений.
    %1
    %2
     Чи хочете Ви:
    	-використати інше ім'я файлу (Натисніть OК)
    	-скасувати поточну операцію (Натисніть Скасувати)?

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the left file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
uk: Доповнення '%2' не може запакувати ваші зміни назад в файл ліворуч '%1'.
    
    Оригінал залишиться не зміненим.
    
    Хочете зберегти розпаковану версію в інший файл?

en: Plugin '%2' cannot pack your changes to the right file back into '%1'.
    
    The original file will not be changed.
    
    Do you want to save the unpacked version to another file?
uk: Доповнення '%2' не може запакувати ваші зміни назад в файл праворуч '%1'.
    
    Оригінал залишиться не зміненим.
    
    Хочете зберегти розпаковану версію в інший файл?

en: Another application has updated file
    %1
    since WinMerge loaded it.
    
    Overwrite changed file?
uk: Іншим додатоком змінений файл
    %1
    вже завантажений в WinMerge .
    
    Перезаписати змінений файл?

en: %1
    is marked read-only. Would you like to override the read-only item?
uk: %1 позначений як лише для читання. Чи згодні ви замінити цей файл?

en: Another application has updated file
    %1
    since WinMerge scanned it last time.
    
    If you want to refresh files close current file compare and load files again.
uk: Інший додаток оновив файл
    %1
    з часу останнього відкриття в WinMerge.
    
    Якщо ви хочете поновити файли, то закрийте поточне порівняння і завантажте файли знову.

en: Save Left File As
uk: Зберегти файл ліворуч як...

en: Save Right File As
uk: Зберегти файл праворуч як...

en: Cannot merge differences when documents are not in synch.
    
    Refresh documents before continuing.
uk: Неможливе злиття відмінностей , коли документи не синхронізовані.
    
    Оновіть документи перед продовженням.

en: You must specify a SourceSafe project path in order to continue (ie:  $/MyProject)
uk: Щоб продовжити, Ви маєте вказати шлях до проекту SourceSafe (наприклад:  $/MyProject)

en: Checkout files from VSS...
uk: Одержуємо файли з VSS...

en: Versioning System returned an error while attempting to check out the file.  Unable to continue...
uk: Система контролю версій виявила помилку при спробі взяти файл під контроль.  Немає можливості продовжувати...

en: Error executing versioning system command.
uk: Помилка виконання системної команди Системи контролю версій.

en: The VSS Working Folder and the location of the current file do not match. Continue?
uk: Робоча тека VSS і місце розташування поточного файлу не збігаються. Продовжити ?

en: No VSS database(s) found!
uk: Не знайдена база даних VSS!

en: Error from VSS:
uk: Помилка VSS:

en: Versioning System returned an error while attempting to check in the file.
     Please, check config spec of used view.
     Undo checkout operation?
uk: VSS знайшла помилку при спробі перевірити файл.
     Перевірте конфігурацію.
     Скасувати дію?

en: Versioning System returned an error while attempting to undo checkout the file.
     Please, check config spec of used view.
uk: VSS знайшла помилку при спробі скасування дії.
    Перевірте конфігурацію.

en: None
uk: Немає

en: Visual SourceSafe (less than 5.0)
uk: Visual SourceSafe (менше, ніж 5.0)

en: Visual SourceSafe (5.0 and above)
uk: Visual SourceSafe (5.0 і вище)

en: Break at whitespace
uk: Розбивати за пропусками

en: Break at whitespace or punctuation
uk: Розбивати за пропусками і знаками пунктуації

en: Copy selected item to named directory
uk: Скопіювати обрані файли в зазначену теку

en: Copy selected item to custom directory
uk: Скопіювати обрані файли в зазначену теку

en: Delete selected item on left
uk: Вилучити обраний елемент ліворуч

en: Delete selected item on right
uk: Вилучити обраний елемент праворуч

en: Delete selected item(s) on both sides
uk: Вилучити обрані елементи з обох сторін

en: Hide selected item(s) (on the fly filter)
uk: Сховати обрані елементи (швидкий фільтр)

en: Rename selected item on both sides
uk: Перейменувати обрані елементи з обох сторін

en: Right to Left (%1)
uk: Скопіювати на ліву сторону %1 з %2 обраних елементів

en: Left to Right (%1)
uk: Скопіювати на праву сторону %1 з %2 обраних елементів

en: Right to Left (%1 of %2)
uk: Справа ліворуч (%1 з %2)

en: Left to Right (%1 of %2)
uk: Зліва праворуч (%1 з %2)

en: Left to... (%1)
uk: Зліва... (%1)

en: Right to... (%1)
uk: Справа... (%1)

en: Left to... (%1 of %2)
uk: Зліва... (%1 з %2)

en: Right to... (%1 of %2)
uk: Справа... (%1 з %2)

en: Left (%1)
uk: Ліворуч (%1)

en: Right (%1)
uk: Праворуч (%1)

en: Both (%1)
uk: Обидва (%1)

en: Left (%1 of %2)
uk: Ліворуч (%1 з %2)

en: Right (%1 of %2)
uk: Праворуч (%1 з %2)

en: Both (%1 of %2)
uk: Разом (%1 з %2)

en: Select destination folder
uk: Виберіть теку призначення

en: Left side - select destination folder:
uk: Ліва сторона - вибір теки призначення:

en: Right side - select destination folder:
uk: Права сторона - вибір теки призначення:

en: (%1 Files Affected)
uk: (%1 файлів опрацьовані)

en: (%1 of %2 Files Affected)
uk: (%1 з %2 файлів опрацьовані)

en: Are you sure you want to delete
    
    %1 ?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити
    
    %1 ?

en: Are you sure you want to copy:
uk: Ви впевнені, що хочете скопіювати:

en: Are you sure you want to copy %d items:
uk: Ви впевнені, що хочете скопіювати %d елементів:

en: Operation aborted!
    
    Folder contents at disks has changed, path
    %1
    was not found.
    
    Please refresh the compare.
uk: Операція перервана!
    
    Вміст теки змінений, шлях
    %1
    не був знайдений.
    
    Оновіть порівняння.

en: Are you sure you want to move:
uk: Ви дійсно хочете перемістити:

en: Are you sure you want to move %d items:
uk: Ви дійсно хочете перемістити %d елементів:

en: Confirm Move
uk: Підтвердження переміщення

en: Open left file
uk: Відкрити файл ліворуч

en: Open the left file to external editor
uk: Відкрити файл ліворуч в зовнішньому редакторі

en: Open left file with ...
uk: Відкрити файл ліворуч за допомогою...

en: Open right file
uk: Відкрити файл праворуч

en: Open the right file to external editor
uk: Відкрити файл праворуч в зовнішньому редакторі

en: Open right file with...
uk: Відкрити файл праворуч за допомогою...

en: Failed to execute external editor: %1
uk: Неможливо виконати %1

en: Unknown extension on external editor: %1
uk: Невідоме розширення для зовнішнього редактора: %1

en: Copy filenames to clipboard
uk: Скопіювати імена файлів в буфер обміну

en: Copy left side pathnames to clipboard
uk: Скопіювати імена файлів з лівої частини в буфер обміну

en: Copy right side pathnames to clipboard
uk: Скопіювати імена файлів з правої частини в буфер обміну

en: Copy both sides pathnames to clipboard
uk: Скопіювати імена файлів з обох панелей у буфер обміну

en: Unknown archive format
uk: Невідомий формат архіву

en: Add items from left side to archive
uk: Заархівувати елементи з лівої сторони

en: Add items from right side to archive
uk: Заархівувати елементи з правої сторони

en: Add items from both sides to archive
uk: Заархівувати елементи з обох сторін

en: Add different items to archive (both sides)
uk: Заархівувати довільні елементи з обох сторін

en: Move selected file on left to custom directory
uk: Перемістити обрані ліворуч файли в іншу теку

en: Move selected file on right to custom directory
uk: Перемістити обрані праворуч файли в іншу теку

en: Filename
uk: Ім'я файлу

en: Folder
uk: Тека

en: Comparison result
uk: Результат порівняння

en: Left Date
uk: Дата ліворуч

en: Right Date
uk: Дата праворуч

en: Extension
uk: Розширення

en: Left Size
uk: Розмір ліворуч

en: Right Size
uk: Розмір праворуч

en: Right Size (Short)
uk: Розмір праворуч (скор.)

en: Left Size (Short)
uk: Розмір ліворуч (скор.)

en: Left Creation Time
uk: Час створення файлу ліворуч

en: Right Creation Time
uk: Час створення файлу праворуч

en: Newer File
uk: Новіший файл

en: Left File Version
uk: Версія файлу ліворуч

en: Right File Version
uk: Версія файлу праворуч

en: Short Result
uk: Спрощений результат

en: Left Attributes
uk: Атрибути файлу ліворуч

en: Right Attributes
uk: Атрибути файлу праворуч

en: Left EOL
uk: Ліве закінчення рядка

en: Right EOL
uk: Праве закінчення рядка

en: Left Encoding
uk: Кодування файлу ліворуч

en: Right Encoding
uk: Кодування файлу праворуч

en: Ignored Diff.
uk: Знех. відмінності

en: Differences
uk: Відмінності

en: Binary
uk: Бінарний

en: Unable to compare files
uk: Неможливо порівняти файли

en: Item aborted
uk: Порівняння перерване

en: File skipped
uk: Файл пропущений

en: Folder skipped
uk: Тека пропущена

en: Left only: %1
uk: Тільки ліворуч: %1

en: Right only: %1
uk: Тільки праворуч: %1

en: Binary files are identical
uk: Бінарні файли не мають відмінностей

en: Binary files are different
uk: Бінарні файли відрізняються

en: Files are different
uk: Файли відрізняються

en: Left Only
uk: Тільки ліворуч

en: Right Only
uk: Тільки праворуч

en: Error
uk: Помилка

en: Elapsed time: %ld ms
uk: Пройшло часу: %ld мс

en: 1 item selected
uk: Обраний 1 елемент

en: %1 items selected
uk: Обрані елементи: %1

en: Filename or folder name.
uk: Ім'я файлу або теки

en: Subfolder name when subfolders are included.
uk: Імена підтек, якщо підтеки включені

en: Comparison result, long form.
uk: Результат порівняння, довга форма.

en: Left side modification date.
uk: Час зміни файлу ліворуч

en: Right side modification date.
uk: Час зміни файлу праворуч

en: File's extension.
uk: Розширення файлу

en: Left file size in bytes.
uk: Розмір файлу ліворуч у байтах

en: Right file size in bytes.
uk: Розмір файлу праворуч у байтах

en: Left file size abbreviated.
uk: Розмір лівого файлу (скор.)

en: Right file size abbreviated.
uk: Розмір правого файлу (скор.)

en: Left side creation time.
uk: Час створення файлу ліворуч

en: Right side creation time.
uk: Час створення файлу праворуч

en: Tells which side has newer modification date.
uk: Показати, з якої зі сторін дата зміни файлу новіша

en: Left side file version, only for some filetypes.
uk: Версія файлу ліворуч, тільки для деяких типів файлів.

en: Right side file version, only for some filetypes.
uk: Версія файлу праворуч, тільки для деяких типів файлів.

en: Short comparison result.
uk: Результат швидкого порівняння

en: Left side attributes.
uk: Атрибути файлу ліворуч

en: Right side attributes.
uk: Атрибути файлу праворуч

en: Left side file EOL type
uk: Маркер закінчення рядка для лівого файлу

en: Right side file EOL type
uk: Маркер закінчення рядка для правого файлу

en: Left side encoding.
uk: Кодування файлу ліворуч

en: Right side encoding.
uk: Кодування файлу праворуч

en: Number of ignored differences in file. These differences are ignored by WinMerge and cannot be merged.
uk: Кількість ігнорованих відмінностей у файлі. Ці відмінності були ігноровані WinMerge і не можуть бути опрацьовані.

en: Number of differences in file. This number does not include ignored differences.
uk: Кількість відмінностей у файлі. Ігноровані відмінності не враховані.

en: Shows an asterisk (*) if the file is binary.
uk: Показати зірочку (*) якщо файл бінарний.

en: Compare %1 with %2
uk: Порівняння %1 з %2

en: Comma-separated list
uk: Список, розділений комами

en: Tab-separated list
uk: Список, розділений табуляторами

en: Simple HTML
uk: Простий HTML

en: Simple XML
uk: Простий XML

en: The report file already exists. Do you want to overwrite existing file?
uk: Файл звіту вже існує. Перезаписати??

en: Error creating the report:
    %1
uk: Помилка при створенні звіту:
    %1

en: The report has been created successfully.
uk: Звіт успішно створений

en: The same file is opened in both panels.
uk: На обох панелях відкритий той самий файл

en: The selected files are identical.
uk: Обрані файли не мають відмінностей

en: An error occurred while comparing the files.
uk: При порівнянні файлів відбулася помилка.

en: Temporary files could not be created. Check your temporary path settings.
uk: Тимчасові файли не можуть бути створені. Перевірте налаштування шляхів для тимчасових файлів

en: These files use different carriage return types.
    
    Do you want to treat all carriage return types as equivalent for this comparison?
    
    Note: If you always want to treat all carriage return types as equivalent, set the option 'Ignore carriage return differences..' in the Compare tab of the options dialog (available under Edit/Options).
uk: Ці файли мають різні типи позначок закінчень рядка.
    
    Хочете, щоб в цьому порівнянні вони ігнорувалися (вважалися рівнозначними) ?
    
    Увага: Якщо вас не цікавлять розходження в закінченнях рядка, налаштуйте опцію 'Нехтувати різницею в закінченнях рядків' на вкладці Порівняння в Налаштуваннях.

en: The EOL are of different types (Windows/Unix/Mac) in the file '%1'.
     With the current options, they will be unified to the main type.
     Do you want to change the options and preserve the different EOL ?
uk: Позначки закінчення рядка різних типів (Windows/Unix/Mac) для файлу '%1'.
     З поточними налаштуваннями вони будуть змінені на основний тип.
     Хочете змінити налаштування, щоб зберігати кінці рядків як є, тобто різними?

en: An error occurred while prediffing the file '%1' with the plugin '%2'. The prediffing is not applied any more.
uk: Помилка застосування попереднього порівняння '%2' до файлу '%1'. Це повторне порівняння далі застосовуватися не буде.

en: The selected folder is invalid.
uk: Неможливо відкрити обрану теку.

en: Cannot open a binary file to editor.
uk: Неможливо відкрити бінарний файл у редакторі.

en: The folder exists only in other side and cannot be opened.
    
    Do you want to create a matching folder:
    %1
    to the other side and open these folders?
uk: Тека існує тільки з одної сторони і не може бути відкрита.
    
    Хочете створити відповідну теку:
    %1
    з іншої сторони і відкрити обидві?

en: Different codepages found in left (cp%d) and right (cp%d) files. 
    Displaying each file in its codepage will give a better display but merging/copying will be dangerous.
    Would you like to treat both files as being in the default windows codepage (recommended)?
uk: Різні кодування: лівий файл - (cp%d), правий файл - (cp%d). 
    Кожний з файлів може бути показаний в своєму кодуванні, але їхнє злиття або копіювання може пошкодити інформацію.
    Показати обидва файли в системному кодуванні (рекомендується)?

en: Warning: Files use different encodings, left=%s and right=%s, and merging may lead to information loss.
uk: Увага: Файли в різних кодуваннях, лівий=%s, правий=%s. Інформація може бути пошкоджена.

en: Information lost due to encoding errors: both files
uk: Інформація втрачена через помилкове кодування: обидва файли

en: Information lost due to encoding errors: right file
uk: Інформація втрачена через помилкове кодування: правий файл

en: Information lost due to encoding errors: left file
uk: Інформація втрачена через помилкове кодування: лівий файл

en: No difference
uk: Немає відмінностей

en: Line difference
uk: Рядок відмінностей

en: Replaced %1 string(s).
uk: Замінено %1 рядків.

en: Cannot find string "%s"
uk: Неможливо знайти рядок "%s"

en: Copy Full Path
uk: Скопіювати повний шлях

en: Copy Filename
uk: Скопіювати ім'я файлу

en: Location Pane
uk: Місця розташування

en: Diff Pane
uk: Відмінності

en: Patch file successfully written.
uk: Патч успішно записаний.

en: 1. item is not found or is directory!
uk: 1. Елемент не знайдений або це тека

en: 2. item is not found or is directory!
uk: 2. Елемент не знайдений або це тека

en: The patch file already exists. Do you want to overwrite it?
uk: Патч вже існує. Хочете перезаписати його ?

en: [%1 files selected]
uk: [%1 файлів вибрані]

en: Normal
uk: Нормальний

en: Context
uk: Контекст

en: Unified
uk: Уніфікований

en: Could not write to file %1.
uk: Немає можливості записати у файл %1.

en: The specified output path is not an absolute path: %1
uk: Зазначений шлях для кінцевого файлу не є абсолютним: %1

en: Specify an output file
uk: Вказати кінцевий файл

en: Cannot create a patch file from binary files.
uk: Неможливо створити патч з бінарних файлів

en: Cannot create a patch file from directories.
uk: Неможливо створити патч з тек

en: Please save all files first.
    
    Creating a patch requires that there are no unsaved changes in files.
uk: Спочатку збережіть всі файли.
    
    Створення патчу вимагає, щоб в файлах не було не збережених змін

en: Folder does not exist.
uk: Тека не існує

en: Current directory comparison results will be cleared.
uk: Поточні результати порівняння тек будуть очищені.

en: Archive support is not enabled.
    All needed components (7-zip and/or Merge7z*.dll) for archive support cannot be found.
    See manual for more info about archive support and how to enable it.
uk: Підтримка архівів не ввімкнена.
     
    Не знайдені всі необхідні компоненти (7-zip і/або Merge7z*.dll) . 
    Подивіться інструкцію, щоб довідатися більше про підтримку архівів і як її ввімкнути.

en: 
    Note: 7-Zip integration is disabled in WinMerge settings.
uk: 
    Увага: Інтеграція з 7-Zip вимкнена в налаштуваннях WinMerge.

en: 
    Note: 7-Zip integration is restricted to standalone operation in WinMerge settings.
uk: 
    Увага: Задіяний тільки локальний модуль 7-Zip.

en: Select file for export
uk: Вибрати файл для експорту

en: Select file for import
uk: Вибрати файл для імпорту

en: Options imported from the file.
uk: Опції, імпортовані з файлу.

en: Options exported to the file.
uk: Опції, експортовані в файл.

en: Failed to import options from the file.
uk: Помилка імпорту опцій з файлу.

en: Failed to write options to the file.
uk: Помилка експорту опцій в файл.

en: You are about to close several compare windows.
    
    Do you want to continue?
uk: Ви хочете закрити закрити відразу кілька вікон порівняння.
    
    Продовжити?

en: Regular expression error
uk: Помилка в регулярному виразі

en: No match
uk: Збігів немає

en: Invalid regular expression
uk: Неправильний регулярний вираз

en: Invalid collation character
uk: Неправильний символ об'єднання

en: Invalid character class name
uk: Неправильне ім'я символьного класу

en: Trailing backslash
uk: Замикаючий зворотній слеш

en: Invalid back reference
uk: Неправильний зворотній лінк

en: Unmatched [ or [^
uk: Не мають пари [ або [^

en: Unmatched ( or \(
uk: Не мають пари ( або \(

en: Unmatched \{
uk: Не мають пари \{

en: Invalid content of \{\}
uk: Неправильний вміст \{\}

en: Invalid range end
uk: Неправильне закінчення діапазону

en: Out of memory
uk: Не вистачає пам'яті

en: Invalid preceding regular expression
uk: Неправильний попередній регулярний вираз

en: Premature end of regular expression
uk: Несподіване закінчення регулярного виразу

en: Regular expression too big
uk: Занадто великий регулярний вираз

en: Unmatched ) or \)
uk: Не мають пари ) або \)

en: Western European
uk: Західно-Європейський

en: Eastern European
uk: Східно-Європейський

en: East Asian
uk: Східно-Азіатський

en: SE & SW Asian
uk: ПС- і ПЗ-Азіатський

en: Middle Eastern
uk: Центрально-Європейський

en: Not applicable
uk: Не застосовується

en: Approximates ISO-8859-2
uk: Відповідає ISO-8859-2

en: Approximates ISO-8859-1
uk: Відповідає ISO-8859-1

en: Approximates ISO-8859-7
uk: Відповідає ISO-8859-7

en: Approximates ISO-8859-9
uk: Відповідає ISO-8859-9

en: Approximates ISO-8859-8
uk: Відповідає ISO-8859-8

en: Mixed
uk: Змішаний

en:  B
uk:  Б

en:  KB
uk: Кб

en:  MB
uk: Мб

en:  GB
uk: Гб

en:  TB
uk: Тб

en:  PB
uk: Пб

en: Type
uk: Тип

en: Unpacker
uk: Розпакувальник

en: Prediffer
uk: Нехтувач

en: Editor script
uk: Сценарій редактора

en: Save the left file
uk: Зберегти лівий файл

en: Save the right file
uk: Зберегти правий файл

en: Save the left file with name...
uk: Зберегти лівий файл як...

en: Save the right file with name...
uk: Зберегти правий файл як...

en: Change left side file/folder read-only status
uk: Змінити статус "лише читання" для файлу або теки ліворуч

en: Change right side file/folder read-only status
uk: Змінити статус "лише читання" для файлу або теки праворуч

en: Convert EOL to Windows mode
uk: Перетворити закінчення рядків до прийнятих в Windows

en: Convert EOL to Unix mode
uk: Перетворити закінчення рядків до прийнятих в Unix

en: Convert EOL to Mac mode
uk: Перетворити закінчення рядків до прийнятих в Mac

en: Switch between editing and merging modes
uk: Перемикання між режимами редагування і злиття

en: View and adjust file encoding properties
    File encoding properties
uk: Переглянути і відредагувати кодування
    Регулювання кодування

en: Open and resolve conflict file
uk: Відкрити і вирішити конфліктний файл

en: Select difference area in the current line
    Difference in the Current Line
uk: Відзначити відмінність у поточному рядку
    Відмінність у поточному рядку

en: Go to line or difference
    Go to (Ctrl+G)
uk: Перейти до рядку або відмінності
    Перейти до (Ctrl+G)

en: Set program options
    Options
uk: Встановити програмні налаштування
    Налаштування

en: Refresh display
    Refresh (F5)
uk: Поновити екран
    Поновити (F5)

en: Copy selected lines to clipboard adding linenumbers to line begin
uk: Скопіювати обрані рядки в буфер обміну, додаючи на початку рядка його номер

en: Refresh selected items
uk: Поновити обрані елементи

en: Toggle bookmark
uk: Закладка

en: Go to next bookmark
uk: Перейти до наступної закладки

en: Go to previous bookmark
uk: Перейти до попередньої закладки

en: Clear all bookmarks
uk: Вилучити всі закладки

en: Displays items that are exactly the same
    Show Identical Items
uk: Показувати однакові елементи
    Елементи з ідентичностями

en: Displays items that have differences
    Show Different Items
uk: Показувати елементи з відмінностями
    Елементи з відмінностями

en: Displays items that exist in only on the left side
    Show Left Unique Items
uk: Показувати присутні тільки ліворуч
    Унікальні елементи зліва

en: Displays items that exist in only on the right side
    Show Right Unique Items
uk: Показувати присутні тільки праворуч
    Унікальні елементи справа

en: Displays binary files
    Show Binary Files
uk: Показувати бінарні файли
    Бінарні файли

en: Displays skipped items
    Show Skipped Items
uk: Показувати пропущені елементи
    Пропущені елементи

en: Select the font for the view
    Select View Font
uk: Вибрати шрифт для відображення відмінностей
    Шрифт відмінностей

en: Revert to using the default system font for view
    Default Font
uk: Використовувати звичайний системний шрифт для відображення відмінностей 
    Звичайний шрифт

en: Shows whitespace characters
uk: Показувати пропуски

en: Toggle Diff Pane
uk: Перемкнути панель відмінностей

en: Location pane shows overall picture from files
uk: Панель локацій показує повну картину відмінностей між файлами

en: Show folder compare statistics dialog
uk: Показати діалог порівняння статистик тек

en: Select the current user interface language
    Language
uk: Виберіть мову інтерфейсу для поточного користувача
    Мова

en: Shows differences inside lines with different colors
    Show Line Difference
uk: Показати відмінності всередині рядків іншими кольорами
    Показати відмінності в рядку

en: Swap the positions of the two panes
uk: Поміняти панелі місцями

en: Shows line numbers
    Show Line Numbers
uk: Показувати номера рядків
    Номера рядків

en: Enable word wrap
    Wrap Lines
uk: Ввімкнути перенесення рядків
    Перенесення рядків

en: Shows selection margins for both panes
    Show Selection Margins
uk: Показати поля на обох панелях
    Відзначені поля

en: Increase text size
uk: Збільшити розмір тексту

en: Decrease text size
uk: Зменшити розмір тексту

en: Reset text zoom to default size
uk: Скинути масштаб тексту до звичайного значення

en: Scroll to the previous difference
    Previous Difference (Alt+Up)
uk: Перейти до попередньої відмінності
    Попередня відмінність (Alt+Up)

en: Scroll to the next difference
    Next Difference (Alt+Down)
uk: Перейти до наступної відмінності
    Наступна відмінність (Alt+Down)

en: Scroll to the first difference
    First Difference (Alt+Home)
uk: Перейти до першої відмінності
    Перша відмінність (Alt+Home)

en: Scroll to the current difference
    Current Difference (Alt+Enter)
uk: Перейти до поточної відмінності
    Поточна відмінність (Alt+Enter)

en: Scroll to the last difference
    Last Difference (Alt+End)
uk: Перейти до останньої відмінності
    Остання відмінність (Alt+End)

en: Copy the selected text to the right file
    Copy Right (Alt+Right)
uk: Скопіювати обраний текст в файл праворуч
    Скопіювати в файл праворуч (Alt+Right)

en: Copy the selected text to the left file
    Copy Left (Alt+Left)
uk: Скопіювати обраний текст в файл ліворуч
    Скопіювати в файл ліворуч (Alt+Left)

en: Copy difference to right and advance to next
    Copy Right and Advance (Ctrl+Alt+Right)
uk: Скопіювати відмінність на праву панель і перейти до наступної
    Скопіювати вправо і далі (Ctrl+Alt+Right)

en: Copy difference to left and advance to next
    Copy Left and Advance (Ctrl+Alt+Left)
uk: Скопіювати відмінність на ліву панель і перейти до наступної
    Скопіювати вліво і далі (Ctrl+Alt+Left)

en: Copy all differences to the right file
    All Right
uk: Скопіювати всі відмінності в файл праворуч
    Все вправо

en: Copy all differences to the left file
    All Left
uk: Скопіювати всі відмінності в файл ліворуч
    Все вліво

en: Delete selected items from both directories
uk: Вилучити обрані елементи з обох тек

en: Compare selected item (compare first item if multiple items selected)
uk: Порівняти вибрані елементи (порівняти перший елемент, якщо вибрано більше одного)

en: Select and reorder directory compare columns
uk: Вибрати і переставити місцями стовпчики порівняння тек

en: Generate a patch-file
uk: Створити патч

en: Select and modify filters
uk: Вибір і редагування фільтрів

en: Generates a report from compare results
uk: Створити звіт з результатів порівняння

en: Shows a list of available plugins
uk: Показує список доступних доповнень до програми

en: The user selects the unpacker (no unpacking when comparing dir)
uk: Обраний користувачем розпакувальник (не працює при порівнянні тек)

en: The adapted unpacker is applied to both files (one file only needs the extension)
uk: Автоматичний підбір розпакувальника (вкажіть розширення хоча б одного з файлів)

en: Select an unpacker to edit this file
uk: Виберіть розпакувальник для редагування цього файлу

en: No prediffer (normal)
uk: Без попереднього порівняння

en: Suggested plugins
uk: Рекомендовані доповнення

en: Other plugins
uk: Інші доповнення

en: Unload all plugins and reload them (for developers)
uk: Вивантажити всі доповнення і завантажити їх знову (для розробників)

en: Activates next visible file
    Activate next File
uk: Активує наступний видимий файл
    Активувати наступний файл

en: Closes all open windows
uk: Закрити всі відкриті вікна

en: Opens the WinMerge Help
    WinMerge Help
uk: Відкрити довідку WinMerge
    Довідка WinMerge

en: Outputs current WinMerge version info and configuration to text file
uk: Вивести інформацію про поточну версію WinMerge і налаштування у текстовий файл

en: Display the GNU General Public License
uk: Показати ліцензію GNU General Public License

en: Private Build: %1
uk: Приватний білд: %1

en: Opens the release notes document
    Release Notes
uk: Відкрити документ з зауваженнями до релізу
    Зауваження до релізу

en: Opens the translations website
    Translations
uk: Перейти на сторінку з перекладами
    Переклади

en: Plugin Settings
uk: Налаштування доповнення

en: No prediffer
uk: Попереднє порівняння відсутнє

en: Prediff if possible
uk: По можливості попереднє порівняння буде виконаним

en: WSH not found - .sct scripts disabled
uk: WSH не знайдений - .sct скрипти вимкнені

en: <None>
uk: <Немає>

en: <Automatic>
uk: <Автоматично>

en: Open the file with registered application
uk: Відкрити файл зареєстрованим додатком

en: Open the file with external editor
uk: Відкрити файл зовнішнім редактором

en: Open the file with a particular program
uk: Відкрити файл обраною програмою

en: Do not display moved blocks
uk: Не показувати переміщені блоки

en: Display all moved blocks
uk: Показувати всі переміщені блоки

en: Display moved blocks only from current diff
uk: Показувати переміщені блоки для поточної відмінності

en: Go to diff under cursor
uk: Перейти до відмінності під курсором

en: G&oto Diff %1 of %2
uk: Перейти до &відмінності %1 з %2

en: G&oto Line %1
uk: Перейти до &рядка %1

en: Disabled
uk: Вимкнений

en: From file system
uk: Як на диску

en: From MRU list
uk: Як в списку нещодавніх документів

en: No Highlighting
uk: Не підсвічувати

en: Basic
uk: Бейсік

en: Batch
uk: Бетч

en: Fortran
uk: Фортран

en: Pascal
uk: Паскаль

en: Python
uk: Пітон

en: Resources
uk: Ресурси

en: Hide the toolbar
uk: Сховати панель інструментів

en: Show small toolbar
uk: Маленькі піктограми

en: Show big toolbar
uk: Великі піктограми
